Реалізація арештованих об’єктів банкрутів та боржників через біржі електронної системи ДП «ProZorro.Sale»

Електронна система працює ще з 2016 року. З того часу вона вже змогла провести понад 291 000 онлайн аукціонів, на яких брали участь 250 000 людей, підприємств та трейдерних компаній. Загалом з торгів було отримано понад 41 мільярда гривень, частина з яких була віднесена до бюджету України. Тому безперечно можна бути упевненим в успішності, прозорості та безпечності електронної системи. Аби приєднатись до родини системи «ProZorro.Продажі» варто лише зареєструватись через офіційний сайт uub.in.ua.

Декілька слів про можливості електронного майданчика «Прозорро.Продажі»

Можна виділити декілька особливостей біржі, що часто відмічають її постійні та нові користувачі:

  1. Прозорість. Уся інформація є у відкритому доступі до будь-якої інформації про біржі системи, чи онлайн торги, крім особистої інформації про учасників торгів. Також навіть незареєстрований користувач мережі Інтернет може спостерігати за перебігом аукціонів, що робить торги максимально відкритими.
  2. Зручність. Вже на головній сторінці біржі є усе необхідне для нового учасника біржі. Також сама реєстрація на майданчику проходить всього 5-10 хвилин, після чого відразу ж можна подавати заявки на аукціони. Крім того, усі аукціони можна відсортувати зручними фільтрами, аби знайти необхідну категорію торгів. Також система завжди сповіщає користувача про початок (закінчення) аукціону, на який була подана заявка, та про появу нового аукціону, чи будь-які події «Прозорро».
  3. Безпечність. Працівники біржі надійно захищають інформацію кожного учасника торгів від шахраїв, махінацій, бюрократії, дискримінації та інших протизаконних дій. Також вони перевіряють усю інформацію, яку вводять користувачі до створених ними оголошень, аби не виникало фальшивих лотів. А спеціалісти з оцінки перевіряють кожен лот та встановлює початкову ціну за лот.
  4. Навчання. На YouTubeканалі біржі є навчальні відео, в яких показуються основні принципи роботи на біржі, а також інші важливі нюанси під час роботи на біржах та аукціонах. Біржа часто організовує тренінги та семінари, на яких фахівці електронного майданчика та бізнесмени допомагають учасникам краще розуміти структури ринків та стратегію постійного заробітку через систему «Прозорро».
Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх