Візитки

Що таке візитка (візитна картка)?

Візитка – це стандартній носій контактної інформації. Вона являє собою карточку яка містить особисту та контактну інформацію: ПІБ, посаду та способи зв’язатись з ним .
Візитна картка – це засіб презентації людини (організації) в певних колах.

Для чого потрібна візитка?

Візитка презентує в собі всі дані про особу (організацію). Вона формує враження про людину, на ряду з костюмом, та служить як засіб для утвердження іміджу та солідності власника і фірми що ним презентується.
Якщо у вас нема візитки, вас можуть сприйняти несерйозно настроєним по відношенню до інших. Тим паче, що зараз візитна картка – обов’язковий інструмент встановлення ділового контакту. Вона доводить вашу компетентність в бізнес-спілкуванні.

Які бувають візитки?

Візитки поділяються на 3 категорії: особисті, корпоративні та ділові.

Особисті візитки містять в собі ім’я, прізвище, по батькові вказується в залежності від віку, іміджу. Ними користуються в не форматній, дружній обстановці. В ній вказується номер телефону, E-mail, адреси персональних сторінок в соціальних мережах. Адресу та посаду вказувати не обов’язково.  Вона може бути виконана в будь-якому стилі.

Корпоративні візитки представляють компанію. Зазвичай, вона не містить імен та прізвищ. На ній вказується  повна інформація компанії: контактні телефони, адреса сайта, сфера діяльності, перелік послуг. Візитка повинна повністю відображати корпоративний стиль. Здебільшого ними користуються на виставках і презентаціях, використовуючи як рекламній носій.

Ділова візитка представляє інформацію про бізнесмена потенціальним партнерам. На ній обов’язково вказується: ПІБ, посада, назва компанії та вид її діяльності, номер телефону, адреса. Вона виконується в корпоративному стилі, з вмістом логотипу та має строгий дизайн.

З чого виготовляють візитки?

Здебільшого візитну картку виготовляють на папері. Вибір якого достатньо таки великий. Спеціальний каландрований , що має щільність  від 250г/м2 до 350г/м2, який буває матовий та глянцевий. Також є текстурній папір,що має приємну шорсткість. Дуже цікавий папір «Плайк», що має високу щільність, створює ефект прорезиненого матеріалу. Також виготовляють на різних видах картону.

Візитки виготовлені  з пластику  – дуже відрізняються від їх картонних аналогів . Такі візитки створюють враження солідності,надійності. Вони бувають кольорові, кольорові прозорі, матові напівпрозорі, текстурні прозорі (близько 40 видів).

Гарно виглядають металеві візитні картки, вони щільні, мають металевий колір і існують вагою до 150г. Виражають винятковість її господаря, його статус.

Доволі, оригінально виглядають дерев’яні  візитки. Вони не товще звичайних картонних, та достатньо щільні.

Візитки на тканині – ексклюзивні, довговічні та оригінальні, що підкреслить ваш неповторний імідж та корпоративний стиль.
Також можна виготовляти зі скла, що теж буде відрізнятись своєю неповторністю.

Записи створено 33

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх