Візитки

Що таке візитка (візитна картка)?

Візитка – це стандартній носій контактної інформації. Вона являє собою карточку яка містить особисту та контактну інформацію: ПІБ, посаду та способи зв’язатись з ним .
Візитна картка – це засіб презентації людини (організації) в певних колах.

Для чого потрібна візитка?

Візитка презентує в собі всі дані про особу (організацію). Вона формує враження про людину, на ряду з костюмом, та служить як засіб для утвердження іміджу та солідності власника і фірми що ним презентується.
Якщо у вас нема візитки, вас можуть сприйняти несерйозно настроєним по відношенню до інших. Тим паче, що зараз візитна картка – обов’язковий інструмент встановлення ділового контакту. Вона доводить вашу компетентність в бізнес-спілкуванні.

Які бувають візитки?

Візитки поділяються на 3 категорії: особисті, корпоративні та ділові.

Особисті візитки містять в собі ім’я, прізвище, по батькові вказується в залежності від віку, іміджу. Ними користуються в не форматній, дружній обстановці. В ній вказується номер телефону, E-mail, адреси персональних сторінок в соціальних мережах. Адресу та посаду вказувати не обов’язково.  Вона може бути виконана в будь-якому стилі.

Корпоративні візитки представляють компанію. Зазвичай, вона не містить імен та прізвищ. На ній вказується  повна інформація компанії: контактні телефони, адреса сайта, сфера діяльності, перелік послуг. Візитка повинна повністю відображати корпоративний стиль. Здебільшого ними користуються на виставках і презентаціях, використовуючи як рекламній носій.

Ділова візитка представляє інформацію про бізнесмена потенціальним партнерам. На ній обов’язково вказується: ПІБ, посада, назва компанії та вид її діяльності, номер телефону, адреса. Вона виконується в корпоративному стилі, з вмістом логотипу та має строгий дизайн.

З чого виготовляють візитки?

Здебільшого візитну картку виготовляють на папері. Вибір якого достатньо таки великий. Спеціальний каландрований , що має щільність  від 250г/м2 до 350г/м2, який буває матовий та глянцевий. Також є текстурній папір,що має приємну шорсткість. Дуже цікавий папір «Плайк», що має високу щільність, створює ефект прорезиненого матеріалу. Також виготовляють на різних видах картону.

Візитки виготовлені  з пластику  – дуже відрізняються від їх картонних аналогів . Такі візитки створюють враження солідності,надійності. Вони бувають кольорові, кольорові прозорі, матові напівпрозорі, текстурні прозорі (близько 40 видів).

Гарно виглядають металеві візитні картки, вони щільні, мають металевий колір і існують вагою до 150г. Виражають винятковість її господаря, його статус.

Доволі, оригінально виглядають дерев’яні  візитки. Вони не товще звичайних картонних, та достатньо щільні.

Візитки на тканині – ексклюзивні, довговічні та оригінальні, що підкреслить ваш неповторний імідж та корпоративний стиль.
Також можна виготовляти зі скла, що теж буде відрізнятись своєю неповторністю.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх