Ілюмінація

Що таке ілюмінація ?

Ілюмінація (від лат. «lluminatio» – освітлення) – це яскраве освітлення будь-чого на випадок якоїсь події, свята.

Світловий дизайн включає в себе як дизайн інтер’єра , так і зовнішню ілюмінацію. До дизайну інтер’єра належить світлові гірлянди , світлодіодні гірлянди, святкове освітлення. До вуличного ж ілюмінація дерев, декоративне святкове освітлення, декоративне освітлення ділянки, ілюмінація фасадів. 

Які бувають світлодіоди ?

Флекс неон – це світлодіодна полоса, яка розміщена в полівінілхлоридному корпусі, що збільшує яскравість та інтенсивність без втрати рівномірності. Він виглядає як скляний неон, проте на відміну від нього має значно більшу гнучкість. Він ідеально підходить для зовнішнього оформлення так як має високу стійкість до вологості й ударів.

Кліп лайт – це двожильній кабель до якого послідовно підключені кольорові світодіоди чи лампи накалювання, розміщені через 10-15 см. Він буде працювати навіть якщо з ладу вийдуть декілька лампочок завдяки шунтуванню. Має високу вологостійкість.

Дюра лайт – це литий гнучкий шнур з кольорового пластику з світлодіодами в оболонці з ПВХ. Він буває плоский та круглий.

Твинкл лайт – це світлодіодна гірлянда , що по суті являє собою дріт де через 3-6 см знаходяться коротенькі дротик з світлодіодними лампочками. Він має різноманітні режими світлового ефекту.

Белт лайт – це  гірлянда, що являє собою багатожильний плоский шельф з розміщеними через 15-40 см патронами для установки кольорових лампочок. Він може бути як 2-х жильний тапк і 5-ти.Також може бути як для зовнішнього так і внутрішнього розміщення.

Новорічні світлові прикраси – це вже готові композиції з світлодіодів виготовлені на основі металоконструкції. Вони містять контролер, завдяки якому відтворюються різні світлові ефекти.

Меджик лайт – це гірлянда в якій від загального приводу відходять дротики з світлодіодом.В залежності від виду фігурної насадки їх прозвали «цукрові іграшки», «квітки сакури», «кисточки», «сердечки», «вишневі кульки». Вони також містять контролер.

Нет лайт – це гірлянда виготовлена в вигляді сітки з розміром вічка 8х8 см, у вузлах якого розміщений світлодіод. Він спеціально розроблений для роботи з формами. Вони добре захищені від зовнішнього впливу, завдяки чому можуть бути розміщені як на вулиці таке і в приміщенні.

Оптоволокно – це гнучкий, абсолютно безпечний світловолокневий кабель. При підключенні до джерела світла він наповнюється рівномірним світлом. І пропускає через себе світловий потік. Зазвичай використовується для створення ефекту «Зоряне небо» , освітлення меблів, посуду, музейних експонатів і т.п.

Світлодіодні феєрверки – це імітація святкових салютів та феєрверків за допомогою світлодіодів. Містить жорсткий каркас, виготовлені з спеціального дюра лайту та оснащені анімацією. Вони кріпляться на вертикальну опору.

Бахрома – це горизонтальна шина, на якій через певну відстань звисають гірлянди різної довжини (0,24-1 м). Вона оснащена контролером та може бути розміщена на вулиці.

Світлодіодна підлога використовується для незвичайного освітлення підлоги з середини. На сьогодні розробленого багато видів світлодіодної підлоги які можна використовувати в басейнах, квартирах, загородніх домах, танцполах, сцені.

Світлодіодні колони – це прилад в якості освітлення якого використовуються світлодіоди, виготовлений з високоякісного пластику (стійкого до УФ-проміння). Спочатку світло проходить через поліметілметакрилатову трубу і виходить з поліетиленової  в вигляді змішаного світла.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх