Особливості проведення відкритих європейських торгів на ProZorro

Якщо державна чи комунальна установа чи інша компанія бажає залучити до відкритих аукціонів на платформі державних закупівель Прозорро зарубіжні компанії, які у більшості випадків володіють більш розвиненими технологіями виробництва, вони можуть ініціювати так звані «європейські торги». Такі торги проводяться для угод, сума яких складає для товарів і послуг – 133 тис.євро, для робіт – 5150 тис.євро. Інформацію про такі аукціони можна знайти на сайті . ProZorro, та партнерських ресурсах Mega Sale та ін.

Знайти інформацію про акредитований партнерський майданчик можна за посиланням megasale.com.ua

Особливості проведення європейських торгів на Прозорро

Проведення електронних аукціонів, до яких можуть бути допущені іноземні компанії, регламентується Законом України «Про публічні закупівлі». Основними вимогами є відповідність сум угоди та публікація оголошення та тендерних документів англійською мовою.

Які особливості має процедура проведення європейських торгів в онлайн системі Прозорро:

  • В оголошенні, яке публікується замовником (українською та англійською мовами), потрібно вказати мову комунікації (на якій будуть прийматися та надаватися відповіді на питання та вимоги). Вказується контакт особи, яка буде відповідальною за цю комунікацію.
  • Мінімальний строк надання пропозицій на торгах англійською мовою – 30 днів (в українських тендерах мінімальний строк – 10 днів).
  • Учасники можуть ставити запитання зручною мовою у спеціальному полі. Запитання на інші мови не переводиться. А відповідь, яка надається по цьому питанню, переводиться на всі мови, які вказані для комунікації.
  • Важливою особливістю європейських торгів на ProZorroє період пре-кваліфікації. Він триває 20 днів. У цей період замовник має право оцінити всі пропозиції від учасників на предмет їх відповідності кваліфікаційним вимогам. Оцінюючи відповідність тендерній документації, замовник може допустити чи не допустити учасника до публічного аукціону Прозорро. Замовник бачить всі документи постачальників, крім частини з ціновою пропозицією. Ціни, які пропонуються учасниками, стають відкритими під час старту аукціону.
  • Через 5 днів після закінчення періоду пре-кваліфікації розпочинається аукціон. Система автоматично розташовує учасників за ціновими пропозиціями – від найдешевших до найдорожчих. Потім визначається переможець.
Записи створено 189

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх