Що собою представляє електронна торгова система Прозорро

Електронні торги проводяться на спеціальних майданчиках. Вони задовольняють потреби комерційних підприємств та корпоративних замовників. З допомогою даного інструменту організовують дистанційну взаємодію компаній між собою. На майданчиках закупляють та реалізують майно, товари, роботи або послуги.

Важливі функції електронних майданчиків

Завдяки електронному майданчику aeaep.com.ua у замовників та постачальників виникає можливість успішно виконати різні питання, які можуть виникнути в практиці. Цього вдається досягти завдяки таким важливим функціям:

 1. Інформаційній. Кожен користувач може побачити перелік організацій, працюючих на електронному майданчику, ознайомитися з детальною інформацією про них.
 2. Маркетинговій. На майданчику можна шукати покупців та споживачів товарів, отримати інформацію щодо потреб і послуг, які розміщують інші компанії.
 3. Рекламній. Якщо компанія розміщує інформацію про себе на майданчику, вона одразу стає учасником єдиного інформаційного простору. Дані будуть знаходитися в широкому доступі, а про компанію дізнається більша кількість людей.
 4. Торговій. Організатори торгів можуть виконувати цілий комплекс заходів, які стосуються продажу або придбання товарів.
 5. Аналітичній. Користувачі можуть порівнювати показники діяльності компаній, правильно вибирати контрагентів.

Система забезпечує безпечність електронного обігу документів, успіх оформлення угод, вигідну торгівлю.

Чому компанії зацікавлені в таких торгах

Багато компаній віддають перевагу електронним торгам завдяки явним перевагам перед традиційними варіантами. Біржові та електронні майданчики:

 • прості та доступні для кожного користувача;
 • змажуть трудові витрати на закупівлю, реалізацію майна;
 • підвищують прозорість угод, покращують публічний імідж;
 • збільшують та зміцнюють клієнтську базу;
 • виступають джерелом безкоштовної реклами;
 • забезпечують рівні права для всіх учасників;
 • формують чесну конкуренцію.

Завдяки електронним майданчикам торгові операції можна здійснювати, не виходячи з офісу. Завдяки системі Прозорро. Продажі та Асоціації «Біржові та електронні майданчики» вдалось вивести торгівлю на новий рівень. На сьогодні кожен може стати учасником аукціону, реалізувати товар та послугу за вигідною ціною.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх