Орендувати українську чорнозем на електронному аукціоні Прозорро.Продажі

Виходячи з оновленого законодавства, оренда земельних угідь комунальної та державної власності має здійснюватися виключно через електронні торги Прозорро.Продажі. Застосування інноваційного IT-стартапу здатне позбавити цей відповідальний процес звичних у суспільстві «договорняків», а також подяки в конвертах. Додатковою особливістю є те, що суспільство може вільно в онлайн-режимі відстежувати, яким чином уповноважені органи та держава розпоряджаються одним із основних ресурсів України.

Оренда земельних ділянок в Україні на онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі

На території України оренда земельних угідь має фіксовану плату та обмежені строки, що вказуються у договорі, котрий укладається між орендодавцем та орендарем. Такі відносини регулюються Цивільним Кодексом, земельним законом.

Починаючи з 2021 року, в оренду можна взяти землю наступного призначення:

  • Для ведення лісового господарства;
  • Для житлових забудов та громадських;
  • Сільськогосподарського;
  • Оздоровчих зон;
  • З наявністю на ній інфраструктури, енергетики, промисловості, зв’язку, оборони та транспорту.

Сьогодні кожен бажаючий може укласти договір про взяття землі в оренду для фермерського господарства або зведення житлових масивів. Також можна орендувати землю для будівництва комерційних споруд, відкриття баз санаторіїв. Сьогодні зробити це можна без посередників та незрозумілих платежів. На даний момент представники бізнесу та приватні особи отримали доступ до величезної кількості гектарів земельних угідь сільськогосподарського призначення.

Торги Прозорро. Продажі допомагають знайти таким активам нових інвесторів. Варто зазначити, що коли йдеться про державну та комунальну власність, то суттєво збільшуються ризики незаконного деребана, а також нелегальної приватизації такого цінного активу.

Взяти земельну ділянку в оренду на майданчику Української енергетичної біржі

Сайт Prozorro.Sale забезпечує лише технічну сторону проведення аукціону з довгострокової та короткострокової оренди земельних ділянок. За фактом роботи Прозорро.Продажі забезпечують понад 40 спеціальних майданчиків, як ТОВ «Українська енергетична біржа» https://sale.ueex.com.ua/news/vzyaty-zemlyu-v-orendu-na-elektronnomu-aukcioni-prozorro-prodazhi. На таких майданчиках для користувачів створюється особистий кабінет, за допомогою якого вони можуть завантажувати всі необхідні документи, сплатити обов’язкові внески та подати заявку на участь в аукціонах. Стати переможцем можна за рахунок підвищення ставки у 3 раундах. Такі раунди тривають по 3 хвилини.

З кожним днем ​​оренда земельних ділянок в Україні набирає обертів. Лише у листопаді 2021 року на сайтах як Українська енергетична біржа було виставлено понад 1300 земельних лотів. Здебільшого ці лоти розраховані на оренду, їхня сумарна площа становить майже 7 000 гектарів.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх