Реалізація нерухомості через Прозорро.Продажі

У зв’язку з тим, що тривалий час на ринку держмайна України панували тіньові схеми продажу та оренди промислових, комерційних та інших приміщень, система потребувала змін. І вони сталися в 2016 році, коли почав працювати офіційний портал онлайн торгів Прозорро.Продажі.

За допомого цією системи державі вдалося ліквідувати багато застарілих корупційних схем продажу держмайна, що створювалися на базі хабарництва та змов. На даний час через акредитовані в цій системі торгівельні майданчики можна орендувати чи купити у держави такі об’єкти нерухомості:

  1. приміщення вільного призначення;
  2. комерційну нерухомість;
  3. склади;
  4. житлові приміщення;
  5. гаражі;
  6. бази відпочинку;
  7. промислові будівлі, тощо.

Також можна придбати недобудови для розвитку чи відкриття бізнесу. Дізнатися більше про те, що саме продається чи здається в оренду через Прозорро.Продажі, можна на сайті Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale.

У чому переваги Прозорро для бізнесу

Представники малого, середнього та великого бізнесу можуть придбати через цю систему не тільки окремі приміщення чи споруди, але й цілі підприємства. Для цього в ній створений розділ з комерційними торгами та об’єктами малої приватизації. Відтепер не потрібно самостійно шукати цікавий об’єкт нерухомості на сторонніх ресурсах, так як центральна база усіх існуючих лотів зібрана на Прозорро.Продажі.

Представники бізнесу можуть придбати в цій системі приміщення та будівлі державних та комунальних підприємств, або навіть цілі підприємства. Також тут можна підписати договір оренди, у тому числі і довгострокової.

Крім цього тут немає місяця для корупції та змов, тому торги проводяться чесно, а на лоти формується справедлива ринкова ціна.

Для чого потрібні ЕТМ

ЕТМ – це електронні торгівельні майданчики, які виконують наступні види функцій: інформаційну, рекламну, технічну, консультаційну. Інформаційна функція ЕТМ – це надання вільного доступу усім бажаючим до актуальної бази лотів, що є в системі Прозорро.Продажі. Суть рекламної функції торгівельних платформ у тому, що тут підприємства мають можливість безкоштовно прорекламувати свій бренд чи свою продукцію.

Технічна функція полягає в технічному забезпеченні самих онлайн торгів, що проводяться на цих торгівельних майданчиках. Консультаційна функція – це надання учасникам торгів якісних консультаційних послуг та професійної юридичної підтримки. Більш детально про те, якими бувають ЕТМ та які функції вони виконують, можна дізнатися на цьому сайті sale.uub.com.ua.

Таким чином на Прозорро.Продажі через ЕТМ можна орендувати чи придбати будь-які види нерухомості: об’єкти нерухомості, що є у власності збанкрутілих банків та підприємств, комерційна нерухомість, неліквідне комунальне майно, муніципальна нерухомість, жилі та нежилі приміщення, нерухомість промислового призначення, тощо. Для того щоб торги були чесними та відкритими, необхідно скористатися електронною системою Прозорро.Продажі, яка дає багато переваг для представників бізнесу, так і для самої держави.

Записи створено 178

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх