Продати дуб-кругляк у Житомирі на біржі

З початку лютого 2020 року ви можете продавати дуби круглі в Житомирі на українській глобальній біржі. Два роки тому уряд видав постанову «про проведення інтернет-аукціонів з продажу необробленої деревини». Згідно з цією постановою, великі Лісозаготівельні компанії повинні продавати частину своєї сировини на публічних аукціонах, де електронні системи є «прозорими» продажами, тобто 30% їх щомісячної продукції.

Перший електронний тендер на закупівлю пиломатеріалів пройшов дуже успішно. Всього за два тижні Лісозаготівельна компанія поповнила свій бюджет в 40 мільйонів. Крім того, кожен бажаючий може придбати партію колод безпосередньо у виробника за розумною ціною і досить швидко.

Поки що електронний аукціон як Лісовий експеримент триває. Він давав право торгувати деревом компаніям, які отримують від 9 мільйонів українських гривень. У це входить річний прибуток.

Вимоги для клієнтів УЕБ

Скориставшись зручним пошуком на сайті УЕБ, ви легко знайдете потрібний аукціон. Для цього перейдіть в розділ “деревина” і введіть наступні критерії в рядок пошуку:

  1. Ім’я Клієнта;
  2. площа;
  3. Тип або номер аукціону;
  4. стан справ;
  5. бюджет.

Реалізуйте найважливіші державні активи через електронну систему УЕБ. Ціна і ненадійність, автомобілі, дрібні банкрути і спеціальні ліцензії.

Керівники українських публічних економічних аукціонів зрозуміли, Національний заповідник доступний багатьом учасникам, і, як спадщина, бюджет країни змінюється щодня. За чотири роки виручка зі складського аукціону 30 млрд грн. Електронні файли системи УЕБ дозволяють переглядати ринок необрізної деревини і закривати бізнес, це тихо і без правил.

Сайт Генеральної біржі України забезпечує повну прозорість процесу купівлі-продажу деревини. Між представниками лісового господарства та деревообробними організаціями немає посередника. Крім того, вся інформація про аукціон знаходиться у відкритому доступі: ціни, кількість товарів, переможці.

Бездоганне обслуговування клієнтів вже чекає вас на нашому сайті. Дружній користувальницький інтерфейс і якісна технічна підтримка порадують Вас. Зателефонуйте своєму персональному менеджеру. Наші досвідчені фахівці вирішать всі ваші проблеми швидко і ефективно на будь-якому етапі аукціону. Ви також можете скористатися професійною юридичною підтримкою.

Дізнавайтесь більше про торги та аукціони тут: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-dub-kruglyak-u-zhtomri-na-prozoroprodazhi/

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх