Офісні таблички

Що таке офісна табличка? Спроба додати значності дрібному начальнику або дійсно необхідна річ?

Уявіть, що ви відкриваєте солідні двері, над якими знаходиться велика вивіска з назвою компанії, входите в світлий вестибюль, підходите до стійки ресепшена з великим об’ємним написом, усміхнена дівчина за стійкою пояснює вам, як пройти до мети … А в кінці шляху вас чекають двері з прикріпленим до них листом А4, на якому не дуже розбірливо, але дуже старанно виведено прізвище та ініціали власника кабінету. Перший неприємний дзвіночок для клієнта – це саме така економія на «обличчі фірми», дизайні офісу компанії.

Офісні таблички на двері – це фінальний штрих масштабної зовнішньої та інтер’єрної реклами. Тому варто вибирати їх відповідно до дизайну і кольорової гамми  решти оформлення – ця маленька, але дуже важлива деталь, виконана в іншому стилі і кольорі, здатна внести гармонію в дорогий і цікавий дизайн.

Офісні таблички повинні добре виконувати дві функції:

• інформативну;

• декоративну.

Перша передбачає, що розмір, вид таблички, а також шрифт і колір тексту повинні відповідати значенням тексту і місцем розташування таблички. Єдиним для всіх табличок обмеженням залишаються кислотно-яскраві кольори і дрібний шрифт текста.Значення другої функції частково розглянуто вище. Крім іншого, варто додати, що оформлення таблички теж несе певну інформацію клієнту: демонстрацію солідності компанії, відповідальності й люб’язності по відношенню до клієнтів. Часто інформація такого роду є більш важливою, ніж безпосередньо значення тексту.

Замовити табличку можна з самих різних сучасних матеріалів. Вибір матеріалу залежить від виду таблички (настільна, настінна і т.д.), оформлення офісу і бажання замовника. Відрізняються матеріали і вартістю. Популярними матеріалами є пластики, метал і оргскло. Як покриття використовуються емаль, плівка ПВХ, ламіновані кольорові пластики, покриття під бронзу, золото або тітан. Наприклад, таблички з латуні виглядають вкрай презентабельно і зберігають вигляд протягом довгого часу, але досить дорогі в силу складності виготовлення. На противагу їм таблички із пластику, прості у виготовленні і недорогі, не володіють такою стійкістю.

Офісні таблички на стіл можуть служити для представлення співробітника (наприклад, настільні іменні таблички), для донесення виробничої інформації (наприклад, про тривалість перерви), а також інформації загального характеру (наприклад, про заборону куріння). Таким чином, офісні таблички – це простий, ефективний і витончений спосіб донесення інформації без шкоди для дизайну інтер’єру.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх