Комерційні торги через УУБ

Українська універсальна біржа, пов’язана з антикорупційною системою Прозоро. Також перевага Української універсальної біржі www.uub.com.ua в тому що вона має найвищу ступінь акредитації. Таке положення дає змогу проводити досить велику кількість різноманітних електронних аукціонів. Не виняток і комерційні торги, хоча на даний час вони припинені на невизначений період. Комерційні торги — це окремий вид аукціонів, які є досить перспективними та бажаними для багатьох людей, а завдяки біржі такі торги проходять швидко і чесно.

Що таке комерційний торг?

Комерційні аукціони проводяться для того, щоб реалізувати рухоме та нерухоме майно, наприклад, будинки, земельні ділянка, виробниче обладнання, виконання якогось виду роботи або виконання послуг простим громадянам або приватним підприємцям в незалежності від форми власності. При організації тендеру такого напрямку аукціонів через Українську універсальну біржу та систему Прозоро, власниками лотів є приватні компанії.

При організації аукціонів через Українську універсальну біржу https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/komercijni-torgi/ всім сторонам чесне проведення аукціону, бо дана система налаштована боротьбу з корупцією і відстежує будь-які шахрайські схеми. Будь-яке підприємство може виставити на продаж свої активи та бути впевненим що вони будуть реалізовані досить вигідно, бо при публікації ставиться мінімальна прийнятна для продавця ціна, а мінімальний крок під час аукціону становить один відсоток від вартості. Завдяки цьому мінімальна вартість може піднятися найменше на два проценти, бо в аукціоні може приймати участь від двох потенційних покупців.

Як стати учасником торгів?

Завдяки тому що біржа існує понад двадцять років, вона є лідером та має великий успіх в своїх діяннях. На теперішній час в системі зареєстровані тисячі користувачів з усіх куточків України. Комерційні торги це реальний шанс збільшити власну справу, але при цьому не потрібно фінансово вкладатися в рекламу або в залучення нових клієнтів, бо це відбувається в той момент, коли оголошення розміщується на торговій платформі. Замовник отримує величезну вигоду, тому, що завжди під час аукціону ціна зростає від встановленої мінімальної, в деяких випадках ціна може збільшитися в кілька разів від початкової. Також такі аукціони відмінний шанс для проведення в компанії інвентаризації, яка дозволяє вигідно позбутися вже непотрібних речей.

Українська універсальна біржа з моменту створення державної системи Прозоро працює спільно. Завдяки цьому користувачі отримують інформацію про найактуальніші тендери в режимі реального часу і виграють в комерційних аукціонах. Стати учасником комерційного аукціону може будь-яка компанія або фізична особа, яка є підприємцем. Для цього необхідно виконати ряд простих дій:

  • стати користувачем електронного торгівельного майданчика.
  • завдяки наявності пошукового вікна мжна ввести «Комерційні торги» і з’являться всі наявні пропозиції. Можна скористатися фільтрами та звузити коло пошуку, наприклад, за місцем знаходження або по ціновій категорії.
  • здійснити гарантований платіж, який зазвичай дорівнює 10% і подати заявку на участь. При програші аукціону гарантований платіж повертається.

Основна перевага комерційних торгів в тому, що вони проходять анонімно, тобто компанія, яка виставляє свій лот не знає назв компаній або підприємців, які є потенційними покупцями, а значить не можуть схилити перевагу будь-якій стороні. Перемагає той, хто поставив максимальну ставку в відведений час.

Записи створено 178

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх