Чи можна купувати автомобілі в рамках системи «Прозорро. Продажі »?

Користувачі отримали унікальну можливість купувати автомобілі, які входить до переліку державного майна, за допомогою електронного варіанту проведення торгів. При цьому, всі аукціони проходять в рамках з системи «Прозорро. Продажі», де строго оцінюються не тільки умови проведення кожного торгу, а й стежать за якістю кожного реалізованого лота. Крім того, транспортні засоби реалізуються за ціною, яка може бути нижче, ніж придбані автомобілі в автосалонах.

В каталозі системи проведення електронних торгів можна переглянути наступні види товарів:

  • Легкові автомобілі;
  • Вантажні автомобілі;
  • Автомобілі преміального класу;
  • Громадський транспорт;
  • Броньовані транспортні засоби;
  • Спеціальна техніка.

Кожен зможе стати учасником торгів і скористатися унікальними прозорими умовами з проведення операцій. «Українська універсальна біржа» пройшла акредитацію, тому торги проходять на легальних умовах за вигідними пропозиціями. Скористатися послугами біржі можуть і фізичні і юридичні особи, якщо змогли пройти реєстрацію. Ознайомитися з повним списком умов по реалізації транспортних засоби в рамках системи «Прозорро. Продажі »можна на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/avtomobili/

Якщо у вас з’явилася необхідність реалізувати, або придбати автомобілі за вигідними умовами, і прямо зараз, не слід шукати посередників, і способи реалізації. Просто пройдіть реєстрацію на «Українській універсальній біржі», і викладіть оголошення про продаж товару. Оскільки сервіс став користуватися особливою популярністю, багато користувачів платформи зможуть ознайомитися з пропозицією.

Записи створено 195

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх