Особливості криптовалютного ринку

Безперечно, робота з криптовалютним ринком має свої особливості. Про деякі з них ми поговоримо у цій статті.

Значне розширення

З моменту дебюту біткоіну у 2009 році було створено тисячі криптовалют. Кожна має конкретну основну мету. І кожна з них також доступна як інвестиція. Такий поворот подій може здатися малоймовірним, але у світі не криптовалют він цілком звичайний. Розглянемо компанію IBM. Її основний бізнес – надання ІТ-продуктів та послуг великим корпораціям. Але вона є об’єктом інвестицій. Акції IBM торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі. IBM має основну бізнес-функцію, і вона також є інвестиційною можливістю.

Якщо ви хочете придбати акції IBM, ви купуєте їх на фондовій біржі. Якщо ви хочете придбати акції загальної ринкової капіталізації Bitcoin, вам допоможе криптовалютна біржа https://www.bybit.com/ru-RU/, яка дозволяє користувачам інвестувати, купуючи, продаючи, обмінюючи та утримуючи криптовалюти.

За роки, що минули з моменту дебюту біткоіну, деякі монети були запущені в першу чергу як інвестиційні кошти, але більшість монет були запущені у зв’язку з проектами у сфері фінансових технологій, ігор, азартних ігор, розваг та інших галузей. Монети та токени можна придбати на біржах, де ціни зростають і падають залежно від попиту та пропозиції – так само, як ціни на корпоративні акції.

Криптобіржі – це фондові біржі цифрового світу. І так само, як на фондових біржах котируються сотні чи тисячі акцій, криптобіржі дозволяють купувати, продавати та обмінювати тисячі цифрових валют. У сукупності ці валюти становлять криптовалютний ринок.

Не обмежуючись простою купівлею та продажем

Амстердамська фондова біржа відкрилася 1611 року. Фінансова спільнота мала чотири століття, щоб розробити та вдосконалити інструменти та стратегії для інвесторів. Криптобіржі з’явилися нещодавно, але вони користуються цим досвідом.

Наприклад, консультанти на крипто-біржах до появи криптовалют рекомендували усереднення витрат як спосіб мінімізації наслідків волатильності ринку. Усереднення витрат – це простий спосіб інвестування та розподілу його у часі. Замість того, щоб інвестувати 1200 євро на початку року та ризикувати падінням цін, яке відразу знищить ваш портфель, ви робите покупку на 100 євро щомісяця або на 25 євро щотижня. Згодом ви стаєте власником більшої кількості акцій, які були куплені за нижчою ціною – адже нижча ціна означає, що ви отримуєте більше акцій в обмін на регулярні інвестиції. Це чудова стратегія, особливо для інвесторів, які формують свій портфель у довгостроковій перспективі.

Розпочати інвестувати у криптовалюти вже зараз ви можете на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут у вас будуть усі необхідні для старту інструменти та можливості. Торги криптовалютами це завжди серйозні ризики, не слід забувати про це. Але якщо поставитись до цього питання уважно, то ви можете отримати свої плоди від таких торгів.

Записи створено 195

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх