Як почати інвестувати в криптовалюту

На ринку представлено безліч криптовалют, які мають різну фундаментальну цінність. Інвестори повинні розуміти, що криптовалюта може бути тут в один день і зникнути наступного, внаслідок чого ваші інвестиції можуть виявитися марними. Ось чому важливо мати стратегію інвестування в криптовалюти і знати, як управляти своїми ризиками. Криптовалютні трейдери-початківці, можливо, захочуть розглянути такі питання, як комісія за транзакцію, тип криптовалют, доступних на платформі, спеціальні пропозиції, як-от освітні ресурси, та інші можливості, що відповідають вашим інтересам і цілям.

Існує безліч криптовалютних бірж, з яких можна обирати. Наприклад, біржа https://www.bybit.com/kk-KZ/ пропонує просту, доступну і безпечну платформу для володіння і здійснення операцій з біткоіном. Інвестуючи в криптовалюту, подумайте, яку роль вона відіграватиме у вашому портфелі. Експерти кажуть, що найкраще застосовувати збалансований підхід до інвестування в криптовалюти. У вашому інвестиційному портфелі криптовалютам можна сміливо відводити невелику частину, приблизно від 2% до 5%, оскільки волатильність цього активу може призвести до різкої зміни його вартості. 

Проте, якщо ви готові піти на ризик, то можете в підсумку отримати істотну винагороду. Аж до того, що вкладені 5% можуть перетворитися на 50%, якщо правильно розподілити свої гроші. Це і приваблює до криптовалюти так багато інвесторів, адже це буквально шанс заробити статки.

Чи є криптовалюти хорошою інвестицією? 

Криптовалюти можуть являти собою хорошу інвестиційну можливість, і у світі криптовалют існує безліч способів інвестування. Ви можете купити монету (або монети) і зберігати їх, сподіваючись, що вони зростуть у ціні. Або ви можете використовувати свої монети в децентралізованій фінансовій платформі (DeFi), щоб отримувати відсотки за рахунок ставок або кредитування. Ви також можете піти більш традиційним шляхом, наприклад, купити біржовий фонд (ETF), прив’язаний до криптовалют. Можуть навіть з’явитися можливості інвестувати не в самі криптовалюти, а в проєкти або допоміжні галузі. 

З точки зору інвестицій криптовалюти швидко розвиваються. Не варто вкладати суму активів, яку ви не готові втратити. Це має бути невелика частина вашого портфеля. Ви можете навіть зараз біткоін купити онлайн, сучасні біржі дають вам таку можливість. Отже вам точно варто звернути більше уваги на такого роду інвестиції та знайти час на те, щоб як слід розібратися в особливостях відповідного сектору. 

Зробити свої перші кроки в крипто інвестуванні вам допоможе сучасна біржа https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут ви просто зараз можете відкрити для себе актуальні інструменти, котрі допоможуть вам ефективно інвестувати свої кошти та досягти досить цікавих результатів у цій категорії. В перспективі можна буде покращувати свої навички торгівлі та виходити на нові результати.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх