Торги майном банкрутів на порталі Прозорро

Майно банкрутів це досить привабливий сектор торгівлі, котрий добре розвинений в багатьох країнах світу. Україна в цьому плані тривалий час була винятком, та реальна можливість працювати в цьому напрямку з’явилася відносно нещодавно. Тому варто говорити про те, що весь цей сектор є досить цікавим та може допомогти вам розвивати свій власний проект.

Але чому до майна банкрутів прикуто так багато уваги та чим воно може бути корисним саме для вас?

Відповіді на ці питання ми намагатимемося знайти у даній роботі.

Спершу слід сказати кілька слів про те, що проводяться торги на даний момент у відкритому режимі на порталі Прозорро. Тому фактично кожен підприємець має можливість долучитися до цього процесу та отримати власний шанс на придбання такого роду майна. Зробити це реальністю допоміг портал ProZorro.Продажі, котрий поступово став надзвичайно популярним в Україні.

Тому коли виникло питання щодо того, як саме держава повинна організувати даний процес, то вибір був зроблений на користь самец цього порталу. Він став відправною точкою щодо того, щоб отримати всі необхідні дозволи та зробити процес максимально зручним.

Так як робота з порталом вже давно ведеться, то досить просто було спрогнозувати, що саме він стане платформою для проведення аукціонів такого формату. Проте варто сказати декілька слів про те, чому саме тоги майном банкрутів є настільки перспективним напрямком, котрий потребував регулювання з боку держави.

Насамперед варто говорити про можливість придбати певне майно, котрим користувався ваш конкурент

Цим майном може бути наприклад практично нове обладнання, та інші цікаві об’єкти, котрі ви можете використати стосовно власного підприємства. Тому коли ви говорите про майно банкрутів, то одразу слід шукати саме те майно, котре може стосуватися вашого бізнесу.

Придбати таке майно можна буде за досить привабливими цінами, так як портал дає можливість взяти участь в електронних торгах, а ціну фактично формуватиме відкритий інтерес. Тобто якщо ви в результаті запропонуєте найбільш привабливу ціну за те чи інше майно, яке має статус майна банкрута, то саме ви й отримаєте цей лот.

На даний момент ви повинні розуміти, що питання придбання майна банкрутів мож стати цікавою можливістю, що допоможе вам зосередити свою увагу на певних важливих факторах. Ціна такого майна зазвичай залишається досить привабливою, тому ви реально можете придбати певне майно, котре потенційно вас зацікавить, заплативши при цьому мінімальні кошти.

Максимально деталізовану інформацію щодо купівлі майна банкрутів через портал Прозорро ви можете отримати за наступним посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/bankrupts-property.

Тут є все необхідне, що надасть вам всі відповіді на ваші запитання стосовно того, чому вам слід вважати цей сектор прибутковим та цікавим

Адже майно банкрутів може стати відмінним варіантом лише для тих підприємців, котрі чітко розуміють, навіщо вони взагалі відкрили цю сферу, та що вони будуть робити з отриманим майном після придбання. Тому варто для початку відповісти на ці питання, а вже потім починати вести більш активну діяльність на самому порталі. 

Проте слід зауважити, що торги майном банкрутів є досить цікавим сектором лише з того моменту, коли вони стали проводитись на порталі Прозорро. До цього вони також могли принести не мало користі, проте пересічний підприємець не мав жодної можливості долучитися до такого роду торгів за власним бажанням. Система чинних правових норм не дозволяла цього зробити, проте на даний момент ви все ж маєте можливість використати нову систему на власну користь.

Записи створено 195

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх