Як заробляти на криптовалюті щодня?

Щодня заробляти гроші за допомогою криптовалюти – значить активно займатися денною торгівлею. Щоб досягти успіху, вам необхідно мати хоча б базове уявлення про те, як аналізувати ціни на криптовалюти, щоб визначити, чи дана криптовалюта зростатиме або падатиме в ціні.

Зробити свої перші кроки у трейдингу вам допоможе біржа https://www.bybit.com/kk-KZ/. Тут перед вами буде відкрито чимало перспектив, і якщо дослідити всі можливості, то результати можуть виявитися і справді оптимальними. Є також інші способи отримувати гроші від криптовалют, уникаючи трейдингу. Давайте розглянемо кілька із них.

Створення криптовалюти

Ви також можете створити власну криптовалюту, побудувавши її на базі існуючого блокчейну. Наприклад, блокчейн Ethereum пропонує простий покроковий процес, якому ви можете слідувати, щоб створити свою криптовалюту. Після створення власної криптовалюти вам залишиться лише зібрати групу людей, які допоможуть просувати її та домагатися її поширення.

Просувайте криптовалютні біржі

Криптовалюти дорожчають залежно від їхнього попиту та масового прийняття. Тому криптовалютні мережі готові винагороджувати людей, які створюють та просувають їх в мережі.

Airdrop

Криптовалютний airdrop – це маркетинговий метод, який використовується криптовалютними стартапами для просування дебюту нової криптовалюти. Тут стартапи пропонують власникам крипто гаманців на своїй платформі безкоштовні монети чи токени або безкоштовно, або в обмін на невелику рекламну послугу. Важливо, що всі криптовалюти, отримані через airdrops, також є оподатковуваним доходом, докладніше вивчіть інформацію щодо конкретно своєї країни, чи потрібно сплачувати податки на криптовалюту.

Купівля та утримання

У рамках стратегії “купи та тримай” інвестори купують вибрані ними криптовалюти на крипто біржі і тримають їх доти, доки ціни не зростуть, щоб отримати значний прибуток. У деяких випадках вони навіть купують більше, коли ціни на криптовалюти падають, прагнучи придбати якнайбільше криптомонет в очікуванні майбутнього зростання вартості криптомонети.

Інвестуйте в криптовалютні компанії

Це проста схема інвестування, за якої ви можете купити акції компаній, які використовують або володіють криптовалютами та блокчейном, на якому вони працюють.

Якщо ви все ж таки хочете спробувати свої сили в трейдингу, вам варто вивчити можливості цього майданчика https://www.bybit.com/uk-UA/. Це створить всі необхідні умови для роботи, тому в перспективі ви отримаєте необхідні для трейдингу навички та досить цікаві інструменти. Світ криптовалют не стоїть на місці та змінюється дуже швидко. Так що вам також варто дослідити NFT та інші опції, які вже зараз можуть допомогти вам розбагатіти на купівлі простих картинок. В результаті криптовалюта може дати вам чимало переваг.

Записи створено 195

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх