Класифікація майна в ПроЗорро за фактором якості

Класифікація продуктів або ж послуг за категоріями – це досить розповсюджене явище. Незалежно від того, про які саме товари йде мова, їх завжди можна розділити на певні групи. Робиться це для того, щоб спростити завдання покупцю, який може бути зацікавлений в тому, щоб отримати товар певного рівня якості.

Для прикладу, якщо говорити про земельні ділянки, то до уваги можна брати стан ґрунту. В залежності від цього фактору, може дуже сильно відрізнятись родючість придбаної ділянки. Відповідно, цей момент прямим чином буде впливати на вартість такого майна.

Ви можете переглянути повний список земельних ділянок, скориставшись енергетичною біржою України. Це один з рекомендованих електронних майданчиків, який знаходиться в переліку акредитованих сервісів в ПроЗорро.

Для цього, вам варто перейти на сайт https://sale.ueex.com.ua/ru/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-tov-ukraqinsqka-energetychna-birzha і в фільтрах визначити основні для себе параметри. Завдяки зручній системі навігації та великій кількості інструментів, це можна дуже просто зробити.

Класифікація майна за категоріями стосується всіх напрямків в торгах. Якщо говорити про найбільш популярні напрямки в системі ПроЗорро, то це:

  • Продаж та оренда земельних ділянок;
  • Торги СЕТАМ;
  • Реалізація деревини;
  • Продаж та оренда транспортних засобів;
  • Реалізація нерухомого майна.

Незалежно від того, який саме напрямок є для вас найбільш цікавим, ви можете перейти до відповідного розділу й побачити там класифікацію. Тобто, ви можете звертати увагу на ціновий фактор якості та якісь додаткові моменти, які можуть бути важливими для середньостатистичного учасника.

Класифікація необробленої деревини, що продається на аукціонах за рівнем якості

Як вже згадувалось раніше, деревина є одним з стратегічних ресурсів і у випадку з Україною, мова йде про високу якість сировини.

На сьогодні, деревину можна розрізняти за різними критеріями. Для прикладу, якщо говорити про стандартизацію на основі європейської системи, то там є відразу 10 груп, кожна з яких визначає певний діаметр.

Не менш важливим фактором є європейська стандартизація деревини за рівнем якості. В даному випадку, мова йде саме про необроблений ліс-кругляк, що вважається найбільш цікавим лотом для всіх користувачів, які регулярно переглядають оголошення з продажу деревини.

  • Класс А – це найбільш якісна сировина, що відноситься до найвищого класу. Зазвичай, до цієї категорії протравляє нижня частина колоди, що найкраще підходить для створення меблів та інших важливих напрямків. Зазвичай, на такій деревини немає ніяких деформацій, за винятком незначних вад;
  • Класс B – це середня категорія, що вже не так часто використовується при виробництві меблів або в сфері будівництва. Середній клас означає, що на деревині вже можуть бути наявні певні деформації. Частіше за все, це сучки, які можуть значно знизити цінність сировини;
  • Класс С – це вже рівень сировини, що є нижчим ніж середній і така деревина відрізняється значними деформаціями та не зовсім вдалими технічними властивостями. Відповідно, сировина стає непридатною для того, щоб використовувати її в якихось серйозних напрямках;
  • Класс D – цей клас деревини вважається найнижчим і на відміну від трьох перелічених раніше категорій, подібні матеріали підходять лише для того, щоб використовувати їх в якості твердого палива. Існують винятки, коли можна найти сферу, де подібна сировина може бути цінною, але їх не так багато.

Часто, деревину класифікують ще й по фактору промислового або непромислового використання. Тут важливо розуміти, про які розміри стовбурів йде мова, в якому стані вони знаходяться, якими є їх технічні властивості й так далі.

Не менш важливим фактором, що впливає на вартість та стан деревини, вважається той момент, де вона зберігається після того, як проходить стадію заготівлі. Бажано, щоб сировина знаходилась в сухому місці під накриттям. Більш того, рекомендується не позбавляти її від кори, що дає змогу захищати стовбур від зовнішніх факторів впливу.

Як здійснити вхід в особистий кабінет ПроЗорро

Реєстрація в ПроЗорро – це процедура, яка можлива лише за умови, якщо користувач заходить на сайт і знаходить серед переліку акредитованих майданчиків один ресурс. Відповідно, реєстрація відбувається саме на цьому майданчику, що автоматично пов’язує користувача с системою ПроЗорро.

Подібна ситуація і з авторизацією в особистому кабінету. Учасник торгів вважається авторизованим в ПроЗорро в той момент, коли він вводить данні від свого кабінету на обраному раніше електронному майданчику.

Тому, щоб здійснити вхід та отримати доступ до всіх налаштувань, потрібно лише перейти до електронного майданчику і ввести логін та пароль. 

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх