Що потрібно знати про тендерний кредит й банківську гарантію

Шанси на перемогу в тендері дуже часто напряму залежать від оформленої заявки. При цьому, не варто думати, що ідеальне оформлення заявки – це гарантія того, що саме ви станете переможцем в боротьбі за тендерну закупівлю. Ще один важливий момент, який дуже часто не враховується учасниками – це певні гарантійні зобов’язання.

Останнім часом організатори тендерів стали висувати дану умову, нагадуючи учасникам, що вона є основною. Робиться це для того, щоб учасники не стали відмовлятися від взятих на себе зобов’язань. Подібні випадки неодноразово траплялися й міри з гарантійними внесками – це один з способів, як це можна вирішити.

Варто нагадати, що перед цим, потрібно ще знайти надійний електронний майданчик, якому можна буде довіряти на всі сто відсотків. Це один з не менш важливих моментів. Ви можете переглянути всі варіанти, якщо перейти на сайт системи ProZorro. Там можна знайти повний перелік акредитованих майданчиків. Як приклад можна привести сайт tender.uub.com.ua, який в цьому плані все ще вважається одним з кращих.

Про які типи гарантійного забезпечення йде мова?!

Компанії, які вже мають досвід участі в таких торгах розуміють, в чому є відмінності і які саме моменти варто брати до увагу в першу чергу.

Що стосується самих форм, то ми можемо виділити такі варіанти, як:

  • Тендерний кредит – він надається для того, щоб учасник міг внести тендерне забезпечення своєї заявки. Відповідно, компанія отримує реальну змогу стати учасником торгів. Варто зазначити, що такі кошти надаються на термін до 3-х місяців з чітко зафіксованим відсотком й відсотковою ставкою. При цьому, саме оформлення може зайняти до 9-ти днів;
  • Банківська гарантія – це більш простий і зручний варіант, який дає змогу учаснику отримати пряме забезпечення заявки від банку. Тобто, сам учасник напряму не бере кошти. Відповідно, оформлення такої гарантії займає значно менше часу й на це буде достатньо 1-2 днів.

Ви маєте змогу особисто ознайомитися з цими моментами більш детально і зробити свої висновки. Проаналізувавши плюси й мінуси обох варіантів, кожен обирає для себе той, що йому подобається більше.

Головне – це не забувати про саме забезпечення і важливість цього пункту. Дуже часто, ігнорування самого моменту призводить до відхилення заявки, навісять якщо вона була ідеально оформлена.

Записи створено 189

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх