Ліс-кругляк від виробника у Київській області відтепер продають і на майданчику ТБ УЕБ

У будівництві деревину традиційно ділять на ліс круглий і пиломатеріали. Круглим лісом вважають той ліс, що видобутий в процесі вирубки, заготівлі та подальшого вивезення. Це вся деревина з лісової вирубки. Це стовбури і сучки дерев, просто спиляних або розпиляних на частини. Розпилювання буває поздовжньої і поперечної, але кругляком все ж зазвичай називають саме продукт поперечної розпилювання.

Раніше обробка кругляка була трудомісткою: його потрібно було швидко звільнити від кори, майже відразу ж після вивезення з лісу, а потім підтримувати в певних умовах. До режиму вологості і провітрювання встановлювалися жорсткі вимоги, щоб круглий ліс зберігав свої важливі характеристики.

Свіжозрубаний матеріал ні раніше, ні зараз у виробництві не використовують. Вологість такого дерева буде значно перевищувати межі норми. Але в промислових масштабах сушка займає не так вже й багато часу. Однак це і великий мінус – при експрес-сушінні кругляк часто розтріскується і жолобиться. Тому сушити круглий ліс в природних умовах завжди краще, якщо говорити про його якість.

Заготовлювати кругляк можуть у великих обсягах, тому як на деревообробних підприємствах його чекає активне використання. Нарешті, з кругляка заготовляють і дрова, які не перестають залишатися традиційним твердим паливом. Сама завидна тепловіддача у дубових полін, а найменша – у осикових.Основний поділ кругляка за матеріалами проводиться за породами дерев. Використовуються листяні і хвойні породи. Вимоги до хвойних сортів регламентуються ГОСТом 9463 (сосна, кедр, модрина). З листяних порід частіше заготовляють липа, березовий кругляк, клен, бук, дуб, граб, ясен, каштан, в меншій мірі – осика.

Як привезти деревину на торги?

Майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»забезпечить розвантаження деревини з вагонів і фур  немає необхідності  посилати автомобілі з гідравлічними маніпуляторами.

Завдяки цьому аукціону, у минулому році в нашої державі було проведено тисячі торгів, на яких державні підприємства здебільшого продавали багато лісу-кругляку (від 100 куб. м). Більше 11 млн. грн. сплатили клієнти майданчика.

Для того, щоб перемогти у нашому аукціоні з продажу необробленої деревини як у Київській області, так і інших регіонах нашої держави, реєструйтеся на сайті та заповнюйте анкету.

Більш детально дізнавайтесь на цьому сайті: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-vid-virobnika-u-kiivskij-oblasti-vidteper-prodaut-i/.

Записи створено 183

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх