Що таке офісна табличка? Спроба додати значності дрібному начальнику або дійсно необхідна річ?

Що таке офісна табличка? Спроба додати значності дрібному начальнику або дійсно необхідна річ?

Уявіть, що ви відкриваєте солідні двері, над якими знаходиться велика вивіска з назвою компанії, входите в світлий вестибюль, підходите до стійки ресепшена з великим об'ємним написом, усміхнена дівчина за стійкою пояснює вам, як пройти до мети ... А в кінці шляху вас чекають двері з прикріпленим до них листом А4, на якому не дуже розбірливо, але дуже старанно виведено прізвище та ініціали власника кабінету. Перший неприємний дзвіночок для клієнта - це саме така економія на «обличчі фірми», дизайні офісу компанії.

Офісні таблички на двері - це фінальний штрих масштабної зовнішньої та інтер'єрної реклами. Тому варто вибирати їх відповідно до дизайну і кольорової гамми  решти оформлення - ця маленька, але дуже важлива деталь, виконана в іншому стилі і кольорі, здатна внести гармонію в дорогий і цікавий дизайн.

Офісні таблички повинні добре виконувати дві функції:

• інформативну;

• декоративну.

Перша передбачає, що розмір, вид таблички, а також шрифт і колір тексту повинні відповідати значенням тексту і місцем розташування таблички. Єдиним для всіх табличок обмеженням залишаються кислотно-яскраві кольори і дрібний шрифт текста.Значення другої функції частково розглянуто вище. Крім іншого, варто додати, що оформлення таблички теж несе певну інформацію клієнту: демонстрацію солідності компанії, відповідальності й люб'язності по відношенню до клієнтів. Часто інформація такого роду є більш важливою, ніж безпосередньо значення тексту.

Замовити табличку можна з самих різних сучасних матеріалів. Вибір матеріалу залежить від виду таблички (настільна, настінна і т.д.), оформлення офісу і бажання замовника. Відрізняються матеріали і вартістю. Популярними матеріалами є пластики, метал і оргскло. Як покриття використовуються емаль, плівка ПВХ, ламіновані кольорові пластики, покриття під бронзу, золото або тітан. Наприклад, таблички з латуні виглядають вкрай презентабельно і зберігають вигляд протягом довгого часу, але досить дорогі в силу складності виготовлення. На противагу їм таблички із пластику, прості у виготовленні і недорогі, не володіють такою стійкістю.

Офісні таблички на стіл можуть служити для представлення співробітника (наприклад, настільні іменні таблички), для донесення виробничої інформації (наприклад, про тривалість перерви), а також інформації загального характеру (наприклад, про заборону куріння). Таким чином, офісні таблички - це простий, ефективний і витончений спосіб донесення інформації без шкоди для дизайну інтер'єру.